Zemanta Related Posts Thumbnail

En Güzel Kuş Evleri

Eğer siz de kuş severseniz, bu kuş evlerine bayılacaksınız. Hem kuşlara yuva sağlayabilir hem de bahçenize dekor kazandırabilirsiniz. Bahsetmeye değer birçok farklı modelde kuş evi bulmanız mümkün. Sizin için hoşumuza gideneri bir araya topladık. 🙂

Vintage Camper Birdhouse adı verilmiş bu tasarım 1950’lerden esinlenilmiş. Sarı üzerine krem ve siyah çizgi de harika bir görünüm kazandırmış. Alüminyum kapısı hem kuşlar hem de sincaplar için çok uygun.

En Güzel Kuş Evleri 1

En Güzel Kuş Evleri 1

The Pigeon Hole Motel ise Luke Bartelsve Jeff Canham tarafından tasarlanmış. Oldukça şirin ve güzel bir model. İster duvara monte edebilir ister ayaklı olarak da kullanabilirsiniz.

En Güzel Kuş Evleri 2

En Güzel Kuş Evleri 2

Big Brother Birdhouse sizin her adımınızı ve çevreyi gözetliyor. Kamera şeklinde olan bu kuş evi çok orijinal ve eğlenceli bir model. Güvenliğe ve hayvanlara önem verenler için mükemmel bir seçim olabilir.

En Güzel Kuş Evleri 3

En Güzel Kuş Evleri 3

Bodega Bird House hem modernizmi hem de gelenekselliği içinde barındırıyor. Tamamen geri dönüştürülebilir materyallerden yapılmış ve eskidiğinde gönül rahatlığıyla atabileceğiniz bir tasarım. 🙂


En Güzel Kuş Evleri 4

En Güzel Kuş Evleri 4

Roost by Hepper rengiyle ve tasarımıyla etkileyen bir model. Bahçenize cıvıl cıvıl bir dekorasyon katmak istiyorsanız, bu modeli öneririm.
En Güzel Kuş Evleri 5

En Güzel Kuş Evleri 5

Sleek and modern bird feeders çelikten yapılmış ve oldukça sağlam bir model. En zor hava şartlarına bile kolayca dayanabiliyor. Bu sayede de etraftaki kuşları rahatlıkla koruyabilir.

En Güzel Kuş Evleri 6

En Güzel Kuş Evleri 6

Eva Solo Bird Feeder yuvarlak ve asılabilir tasarımlar. Bu toplar kolayca bir ağaca adapte edilebilir ve kuşları doğal evlerindeymişçesine rahat ettirebilirsiniz.

En Güzel Kuş Evleri 7

En Güzel Kuş Evleri 7

Roost Utopia Bird Feeders saydam yapısıyla kuşları izlemenize olanak sağlıyor. Bu yüzden birçok kişi tarafından tercih edilen bir model.

En Güzel Kuş Evleri 9

En Güzel Kuş Evleri 8

Coconut Birdhouse
En Güzel Kuş Evleri 10

En Güzel Kuş Evleri 9