Mumluk Yapımı

Dekoromo okuyucularına bu sayfamızda tarçın çubuklarından nasıl mumluk yapılacağını göstereceğiz. Aslında anlatmaya bile gerek duymayacağım kadar kolay bir yapımı var. Tek yapmanız gereken tarçın çubuklarını urgan ip yardımıyla mumum etrafına bağlamak. Aynen fotoğrafta görüldüğü gibi.. Siz de böyle bir tasarımla mumlarınıza hem hoş bir görüntü katabilir hem de evinizde tarçın kokusunu hissedebilirsiniz. 🙂

Renkli Masa Süsü

Bu sayfada sofranıza renk katacak bir tasarım görüyorsunuz. Hem de evinizde yapabileceğiniz bir tasarım. İhtiyacınız olan şeyler; cam şişeler, cam boyası ve renkli çiçekler. Cam şişeleri boyadıktan sonra kurumaya bırakıyorsunuz. İyice kuruduktan sonra da renkli çiçeklerinizi vazonuza yerleştiriyorsunuz. İşte bu kadar kolay. Renkli masa süsünüz hazır..

 

 

Taştan Fotoğraflık Yapımı

Evde yapabileceğiniz tasarımlara Dekoromo’da bir yenisi daha eklendi. Renkli ve yassı bir taş ve bir adet tele ihtiyacınız var bu modeli yapmak için. Gerisi çok kolay. Teli önce taşın etrafına doluyorsunuz. Daha sonra, kendi etrafında da dolayarak işinizi sağlama alıyorsunuz. 🙂 Diğer ucunu ise fotoğrafı tutturacak şekilde büküyorsunuz. Uzunluğunu kendiniz ayarlayabilirsiniz. İşte bu kadar kolay!  Taştan fotoğraflığınız hazır. 🙂 Doğal, basit ve ilkel tasarımlardan hoşlananlar için mükemmel bir fikir!