Çok İşlevli Ev House T

İtalya”daki Turin şehrinde yer alan House T, sahip olabilmek için her şeyi yapabileceğiniz bir ev. Çok işlevliliğin harika bir uyarlaması ve alanın mantıklı bir dağılımı olan ev, bir bütün olarak enfes bir görünüm sunuyor. Bu büyüleyici rezidans, UAU Ofis tarafından tasarlandı ve çoktan var olan yapının yenilenmesinin sonucu.

Evin içinde yaşayan üyelerin sayısı artınca, öncelikli amaç alanı mümkün oldukça iyi ayarlamaktı. Alan düzenlemesi lüksten ödün vermeden salona bir çok işlev kazandırarak başarıldı. Bir yatak odası, yaşam ve yemek alanları ve güzel döşemelerle donatılmış mutfak, eve elit bir görünüş getiriyor. Tasarımcılar, yeni doğanlar için onların ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmış özel bir oda yaptılar.

Ev çok güzel ahşap çatı ve mobilyalar ile dekore edilmiş beyazımsı yapının bir karışımı. Ahşap çatı, çok soğuk ve çok sıcak havalarda evin sıcaklığını dengelemeyi sağlıyor ve buraya klasik bir görünüm veriyor. Kırmızı perdeler ve beyaz güneşlikli pencereler eve daha fazla cazibe getiriyor. Özel eşyaları belli bir alanda tutmak için büyük bir gardrop da bulunuyor.

Çok İşlevli Ev House T  2 Çok İşlevli Ev House T  3 Çok İşlevli Ev House T  4 Çok İşlevli Ev House T  5 Çok İşlevli Ev House T  6 Çok İşlevli Ev House T  7 Çok İşlevli Ev House T  8 Çok İşlevli Ev House T  9

Okuduğunuz bu konuyu faydalı buldunuz mu ?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Benzer:  Kuş Yuvasına Benzeyen Boet Tabure