Eğlenceli Renklerde İlginç Mobilya Koleksiyonu

Tepe ve Vadi Kahve Masası

Ohio merkezli Cincinnati’de bulunan bir endüstriyel tasarımcı olan Alex Brokamp basit şekillerde, renk ve tasarım odaklı nesneler ve mobilyalar üretiyor. Bu yılki Mimari Haz Tasarım Gösterisi’nde patlayan sahneye çıkış koleksiyonuna bir göz atın.

Dağlardan ilham alarak tasarlanan Vadi ve Tepe Kahve Masasında kitap veya derginizin sayfasını tutacak “Tepe” , dergilerinizi koyabileceğiniz bir “Vadi” bulunur. Bu masanın çeşitli renklerde kombinasyonları mevcuttur.

 

Tepe ve Vadi Kahve Masası

 

Bu masa dağlardan ve vadilerden ilham almıştır.

 

Daha önce bahsedilen kahve masasına çok benzer şekilde, Tepe Kenar Masa kitabınızı kaldığınız yerde tutarak aynı şekilde işlev görür.

Tepe Kenar Masa

Parmak Zemin Lambası, tırnağınızı taklit eden bir difüzör ile parmağı referans eder ve sıcak bir parlaklık verir. Küt Ayna çeşitli renklerde üretilir, kaplanır ve yol üzerindeki hız darbelerinden esinlenir. Ayna evden ayrılmadan kendinizi kontrol etmek için yavaşlamayı öneriyor.

Parmak Zemin Lambası ve Kenetli Kenar Lamba

 

Renk Saati, yansıtıcı yüzü farklı yanardöner renkleri geri döndürdüğü için görüntülediğiniz ışık ve açıya bağlı olarak değişir.

Renk Saati

 

Kıskaç Avize oyun salonlarında gördüğünüz kıskaç makinelerini hatırlatan kıskaç benzeri bir yap ile tutturulmuştur. Aynalı gümüş kurşuni bir ampul, farklı renk değişiklikleri ve yansımalar üreten yansıtıcı bir diskin altında durur.

 

Asılı Avize, aynalı gümüş kron ampulü

 

Okuduğunuz bu konuyu faydalı buldunuz mu ?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Benzer:  Eğlenceli Kabuk Koleksiyonu: Her Kullanım İçin Yaratıcı Depolama Üniteleri

Yorum Gönder