Endüstriyel Dekorasyonuyla Modern Bir Amerikan Mutfağı

                            Bu modern oturma odası-mutfak kombinasyonu fikri endüstriyel bir dekorasyon tadı sunuyor.

Bu açık plan mutfak- oturma odası kombinasyonu endüstriyel dokunuşlarla modern bir tarzda dekore edilmiştir. “Amerikan mutfağı” olarak da bildiğimiz bu birleştirme tarzı her iki odayı da daha ferah hale getiriyor ve mekanın her santimetresinden avantaj sağlamak konusunda daima yardımcı oluyor.

Duvarlar kaba betonla kaplanmıştır. Bu yüzden tavan ve zemin endüstriyel stil konusunda ipuçları sunuyor. Burada beton modern bir ambiyans yaratıyor. Daha soft ve konforlu hale getirmek için tasarımcı hafif renkli ahşap ile mutfakta cesur bir vurgulama yapıyor.

Kapı da dahil olmak üzere mutfak duvarları kara tahtayla kaplı. Dolapların açık renkli ahşaptan olması ve mobilyalar mükemmel bir kontrast yaratıyor. Mekandaki kitap rafı fikri de bu durumu destekliyor. Kara tahta ile kaplama fikri not bırakmak için mükemmel bir seçim, tezgah arkası kaplama için de bütçeye uygun bir çözüm yolu. Sandalyelerin metal detayları ise endüstriyel stili tamamlayacak nitelikte.

Kanepe, birkaç dekoratif aksesuar ve sıcak renkli ahşap dolap gibi aydınlık sarı vurgularla mekana sıcak bir atmosfer yükleme fikri her zaman çok cazip oluyor. Bu şekilde soğuk betona bile konforlu, rahat bir görünüm verebilirsiniz.

                                                                                           Tavan ve zemin gri betonla kaplanmıştır.

 

                 Mutfak duvarları ve tezgah arkası kara tahta ile kaplı, koyu sarı dokunuşlar alanı daha aydınlık hale getiriyor.

 

                                               Açık renk ahşap dolaplar ve mobilyalar mutfaktaki siyahla kontrast yaratıyor.

 

Açık renk ahşap, mekanın daha konforlu hale getirilmesine yardımcı oluyor ve kullanılan kara tahta ve beton detayları yumuşatıyor.

 

   Sandalyelerin metal sırt detayları ise endüstriyel stili tamamen destekliyor.

Okuduğunuz bu konuyu faydalı buldunuz mu ?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Benzer:  Koyu Renk Salon Dekorasyonları

Yorum Gönder