Fonksiyonel Kubit Modüler Raf Sistemi

 

Kubit, birçok konfigürasyonda ve renkteki esnek ve fonksiyonel bir raf sistemidir.

 

İşlevsellik, bugün mobilyalardan beklediğimiz en önemli şeydir ve bu raf ünitesi şu şekildedir: fonksiyonel, sade, esnek, her modern alan için uygun.

Kubit modüler raf sistemi, 25 boyutta ve 8 derinlikte mevcuttur, böylece tamamen kişiye özel modüler üniteleri uygun gördüğünüz şekilde yapılandırabilirsiniz. DVD’leri, kasetleri, kitapları, hediyelik eşyaları, çeşitli objeleri ve daha fazlasını depolayan raflar oluşturabilirsiniz. Birçok farklı boyutta olması ve dikdörtgen modülleri çevirme imkanı raf sistemini her dar alan ve ev ofisinden oturma odasına kadar her oda için mükemmel bir çözüm haline getirir.

Akıllı sabitleme sistemi ahşap istifleme için patentli ara parça veya asmak için çelik braketler sayesinde alet kullanmadan montaja olanak tanır. Konfigürasyonların müşteri isteğine göre tasarlanması ve özelleştirilmesi oldukça kolaydır ve bu durum raf ünitesini daha havalı kılar! Her modül önceden monte edilmiş şekilde teslim edilir, bu nedenle ekstra iş gerektirmez. Tüm modüller ara parça sistemi raf oluşturacak şekilde birleştirilebilir. İster ince, orta boyutta, doğrusal bir raf sistemi isteyin ister klasik koleksiyonlarınızı muhafaza etmek için ilginç bir konfigürasyon isteyin, bunu hemen yapabilirsiniz. Bu konsept, zorluk çıkaran alanlar için veya tüm bir duvar üzerine cesur bir düzenleme yapmak için idealdir.

 

En zorlu alanlar için bile mümkün olan tüm kombinasyonları yaratabilirsiniz.

 

Modern tasarım ve çok sayıda seçenek, bu raf sisteminin herhangi bir odaya uymasını sağlar.

 

İstediğiniz herhangi bir odaya bu rafları yerleştirin, basit tasarımı sayesinde her yere uyacaktır.

 

 

Okuduğunuz bu konuyu faydalı buldunuz mu ?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Benzer:  İsveç Stili Çatı Katı Tasarımı

Yorum Gönder