Growler Kasa ile Biranızı Güvenle Taşıyın

Sıcak bir yaz yaz gününde çok az şey soğuk bir biradan daha iyi olabilir. Hemen sizi yeniler ve kendinizi cennette hissedersiniz. Eğer evinizin rahat ortamında içebilirseniz bu bira çok daha iyi gelir. Ama önce birayı evinize taşımanız gerekir ve bunu da profesyonelce ancak Growler Kasa ile yapabilirsiniz. 

Growler Kasa biranızı yere düşürme veya kırma tehlikesi olmadan güvenle evinize taşımanız için tasarlandı. Bu kasa akasya ağacından yapıldı ve iki standart boyutlu şişeyi yan yana taşıyabilir. İçindeki bir tahta parçası kasayı ikiye ayırıyor ve böylece şişelerin bir birine değip çınlamasını engelliyor. Ayrıca bu kasanın kolay tutulabilmesi için kenar tutcakları var. 

Bu kasayı gereksiz bulabilirsiniz. Tabiki herkes birasını bir çantada yada elinde taşıyabilir, ama daha iyi bir çözüm varken bunu neden yapasınız? Bu kasa şişelerinizi kırılmaktan, ses çıkarmaktan ve düşmekten korur. Biranız bu kasanın içinde güvenli kalır ve ısısını korur. Bu sayede endişelenmeden kasayı arabanızın içine atabilirsiniz. Growler Kasa piknikler için de harikadır. Sadece iki şişeyi tutabilir ama bu şişelerin birbirine değmemesi için sadece 40$ ile sahip olabileceğiniz harika bir çözümdür. 

Growler Kasa ile Biranızı Güvenle Taşıyın 2 

Okuduğunuz bu konuyu faydalı buldunuz mu ?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Benzer:  Lüks Mutfak Tasarımları