Her Ev İçin Uygun Bir Sauna: Essence

Sauna rahatlamanın en iyi yollarından biri! Sıcak hava cildinizin gözeneklerini açar ve tüm toksinleri dışarı atmanızı sağlar. Genellikle bir evde sauna bulunması çoğu zaman alan eksikliği nedeniyle bir lüks haline geliyor.

Günümüzde birçok tasarımcı ve marka ihtiyaç duyduğunuzda lüks de olsa evinizde bulundurabileceğiniz ev saunaları tasarlıyor. İtalyan imalat firması Makro hem profesyonel hem de özel sektör için uygun olan ESSENCE sauna ile evinize rahatlıkla bir sauna eklemenize imkan sağladı.

Makro tarafından sunulan bu sauna modern bir etki bırakan mimarisi ve çevre dostu kriterlere göre tasarlanmış saf ve temel tasarımı ile proje kalitesini gözler önüne seriyor. Hem özel hem de mesleki alanlar için çok gelişmiş bir sağlıklı yaşam mekanı gerçekten de. Doğal ve ısıl işlem görmüş Hemlock ve Red Sedar için uygun. Camlar ise saydam, bronz ve füme rengi olarak tercih edilebiliyor.

Kapısının tam yükseklikteki ahşap çerçevesi, ışık, gölgeler ve kusursuz grafik çizgilerle sonuçlanan teknik çözüm, cam kapının dönebilme özelliği ve şıklıkla saflığı bir araya getiren stili bu saunanın ayırt edici özellikleri. Ahşap hakkında sevdiğim özellik ise size spa hissini yüzde yüz veren doğal bir materyal olması, fayans bunu asla yapamaz. Ayrıca ahşap herhangi bir banyo alanı için en popüler malzeme olduğundan bu trende de uyuyor olacaksınız.

Okuduğunuz bu konuyu faydalı buldunuz mu ?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Benzer:  25 Dekoratif Buduvar

Yorum Gönder