Işık ve Gölgelerin Dansını Gösteren Bale Temalı Duvar Lambası

Bale temalı duvar lambası, sihirli ve huzurlu bir ortam için akışkan şekiller ve yumuşak ışık yaratan eşsiz bir malzemeden yapılmıştır.

 

Yalnızca bir aydınlatma kaynağı olarak değil aynı zamanda bir iç mekan aksesuarı olarak alışılmadık ve güzel bir duvar lambası arıyorsanız sizinle paylaşacağımız bir şey var. “Bale” olarak anılan bu seri SIMETECH® ile yapılan deneylerde yaratılmış, ilgi çekici bir akışkan lamba koleksiyonudur ve sizi kesinlikle cezbedecektir. Bu, Arturo Álvarez’in tasarladığı ve Interior Design dergisinin “Yenilikçi Açık Gölgeleme / Aydınlatma Çözümü” kategorisinde Yılın Yükselen Ürünü ödülüne layık görüldüğü bir üründür ve kesinlikle lambayı benzersiz bir görünüm kazandırmıştır.

Lambaların şekilleri, malzemenin kendi esnekliğine özgürlük sağlayan, köşelerinin bir araya getirilmesi veya toplanmasıyla oluşturulmuştur. Ortaya çıkan madde SIMETECH®’in gerginliğinden dolayı akışkan ve doğaldır. Asimetrisi bakış açısına bağlı olarak biçim değiştirir. Plié, Elancé, Relevé … Işık ve gölgelerin sürekli bir dansı. Böyle bir lamba herhangi bir modern iç mekan için ve özellikle de yatak odanızda huzurlu bir ortam yaratmak için mükemmel olacaktır.

 

Bu lamba, yumuşak ışığa ihtiyaç duyduğunuz yatak odaları ve diğer alanlar için idealdir ve sıradan görünümden uzak, konforlu bir ışık kaynağıdır.

 

“Bale” lambaları akışkan hareketleri, büyüleyici dinamikleri ile meşhur dansının kendine has görüntüsünü sergiliyor. Kesinlikle muazzam bir bale elbisesinden esinlenmiştir.

Okuduğunuz bu konuyu faydalı buldunuz mu ?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Benzer:  Endüstriyel Bir Lamba

Yorum Gönder