Japon Yoyogi Köyü

Bi daha Tokyo”ya gittiğinizde, Shibuya bölgesinde vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Konunun yabancısı olanlar için anlatmak gerekirse, Japonya başkentinin küçük bir yeri olan bu bölge ışıltılı gece hayatı ve moda ile tanınıyor. Bütün bu aktivitelerin ortasında Yoyogi köyü duruyor.

Köyü oluşturan küçük ticari bölge ve konteynerlar ile çevrili yaşam alanları olan Yoyogi köyü; barlar, restoranlar, sanat galerileri ve spa merkezleri ile dolu. Wonderwall Mimari Grubu ve çevre tasarımcısı Sejuin Nishihata tarafından yapılan Yoyogi, şehrin kalabalığından ve gürültüsünden doğaya bir kaçış.

Beyaz duvarlar, tahta zemin ve klasik görünüşü sağlayan tavanı olan Code Kurkku restoran sayesinde geleneksel Japon kırsal mimarisi ön plana çıkıyor. Bu çekiciliği ek olarak Nishihata ormanlık bir arka plan sunan yeşil arazi üzerine kurulu.

Japon Yoyogi Köyü 2 Japon Yoyogi Köyü 3 Japon Yoyogi Köyü 4 Japon Yoyogi Köyü 5 Japon Yoyogi Köyü 6 Japon Yoyogi Köyü 7 Japon Yoyogi Köyü 8 Japon Yoyogi Köyü 9 Japon Yoyogi Köyü 10 Japon Yoyogi Köyü 11

Okuduğunuz bu konuyu faydalı buldunuz mu ?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Benzer:  Çağ ötesi çalışma masası tasarımları örnekleri