Küçük Saklama Rafları

Evinizi her gün temizleyebilirsiniz ama bu yeterli olmaz. Yine de dağınık ve karışık görünecektir. Ancak pratik saklama rafları gerçekten size yardımcı olur. Örneğin, bu şirin saklama rafı gözünüzün önünden bir kaç şeyi kaldırmak için harika bir çözüm. Bu rafların çok sade ve saydam bir tasarımı var, yani aradığınız şeyi rahatça bulmanızı sağlayacaktır.

Raflar metalden yapılma ve oldukça hoş ve sade bir şekli var. Siyahtan yapılma ve bu da onu diğer mobilyalarınıza uyumlu yapıyor. Ayrıca raflar çok yönlü kullanılabilir ve evin her odasına uyumludur. Örneğin, şık ve sofistike bir görünüm katarak salonunuzda çok güzel duracaktır. Bu eşya mutfak ve banyo için de çok pratik olabilir. Alt raf çok geniş olduğu için kitaptan havluya her türlü ufak tefek eşyanızı buraya koyabilirsiniz.

Diğer küçük saklama yerleri de içinde bulunuyor. Bu da ek olarak yer sağlayan rafın bir parçası. Üst kısmı bir saksı veya başka eşyalarınız ile süslenebilir. Bu küçük saklama rafı evinizde çok kullanışlı olacaktır. Odanızı düzenli tutar ve sade tasarımı ile en modern evlere bile uyum sağlar. Bu rafları 39$”a alabilirsiniz.

Küçük Saklama Rafları 2 Küçük Saklama Rafları 3

Okuduğunuz bu konuyu faydalı buldunuz mu ?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Benzer:  Zarif Tasarımlı Saklama Kabı