Küçük ve Şık Apartman Dairesi

Çoğumuz için 7 metrekarelik bir alan ancak bir mutfak ya da bir kiler olabilir. Ancak burada bütün bir apartman dairesinden bahsediyoruz. Burada tasarımcılar tüm yaratıcılıklarını dairenin gereken her şeyi içermesi için büyük bir ustalıkla uyguladılar ve başarılı oldular!

İki kat mevcut, alt katta küçük bir mutfak bulunuyor. Mutfak bir kişinin ihtiyaç duyacağı her şeyi barındırıyor: bir lavabo, bir ocak, bir davlumbaz, depolama alanı ve bir buzdolabı. Mutfağa şık ve düzenli bir görünüm vermek için gerekli tüm mutfak aletleri kapıların ardına gizlenebiliyor. Asma cam dolaplar sofra takımlarını ve tabakları depolamak için çok uygun. Böyle çok küçük bir alanda önemli olan çok yer kaplamayan bir düzenleme sistemi oluşturmanız. Tek pencere, bazen mahremiyeti korumak için bir perde ile örtülebiliyor. Masa katlanabilir özellikte ve ev sahibi ihtiyaç duymadığında sadece duvara monte etmesi yeterli. Küçük modern merdivenler bir mutfak taburesi – yani mükemmel bir düzenle hiçbir fazla mobilyaya ihtiyaç duymadan hizmet veriyor! Üst katta bir yatak odası ve bir banyo bulunmakta – buna inanamıyor musunuz? Öyleyse bir bakın! Tasarımcılar, yatak odasında rustik bir ahşap tavan ve tuğla kaplama kullandılar ve ayrıca bu alana farklı bir atmosfer katmak için fener, şapka ve antik bir duvar sanatı gibi detaylar eklediler. Banyo duş, cam dolap ve lavaboya sahip – zaten başka bir şeye ihtiyacınız olabilir mi? Dekorasyondaki ana renk beyaz çünkü ışığı yansıtıyor, mekanı görsel olarak olabildiğince geniş gösteriyor ve bu mekanda bu detay çok önemli. Yatak odası zemininin ahşap detayları ve eski eserler sıcak bir soluk katıyor.

Hala 7 metrekarelik bir apartman dairesinde barınmanın mümkün olduğuna inanmıyor musunuz? O zaman aşağıdaki fotoğrafları inceleyin!

Okuduğunuz bu konuyu faydalı buldunuz mu ?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Benzer:  Ferahlatıcı Apartman İç Tasarımı

Yorum Gönder