Maksimum Konfor İçin “Pack” Kanepe

Edra’nın “Pack” kanepesi bir buz kütlesi şeklinde ve arkasındaki ayı gibi görünen yastıkla eşsiz bir konfor sunuyor.

Siz de kendinizi oldukça rahat hissettirecek benzersiz bir mobilya parçası arıyorsanız, bu tam size göre! Edra tarafından tasarlanan “Pack” kanepelerden söz ediyoruz.

İtalyan tasarım firması Edra risk almaktan korkmuyor. Bu cüretkâr ürün firmanın en seçkin ürünleri arasında görülebilir, bunların hepsi tasarım ve sanatın en konforlu şekilde özdeşleşmesinin bir sonucu. Firmanın en son yeniliği: PACK kanepeler.

“Pack” kocaman bir buz kütlesini andıran büyük, heykelsi bir koltuk. Arka kısmında uzanan geniş bir ayı var ve döşeme malzemesi yoğun sahte bir kürk. Kanepenin ölçüsü ve serüveni göz önüne alındığında, “Pack” hayallere dalmayı emrediyor adeta. “Pack” açık yaşam alanlarına sahip büyük evlere muazzam bir şekilde uysa da, insanların muhabbetine muhabbet katacağından misafir ağırlanacak mekanlar için de çok uygundur. Üzerinde dinlenmek, ailenizle ve arkadaşlarınızla muhabbet etmek veya bu ayı yastık ile rahat bir uyku çekmeniz gerçekten harika ve konforlu!

“Pack” Edra’nın tescilli Gellyfoam® süngeri ve tüyleri ile dolduruluyor, kaymayı önleyici deri bir taban ile birlikte üretiliyor.

 

 

Modern bir mobilya parçası

 

“Pack” kanepeler bir gün şekerleme yapmak için rahat bir alan başka bir gün sevdiğiniz insanlarla vakit geçirmek için bir konuşma alanı haline dönüşebilir.

 

Okuduğunuz bu konuyu faydalı buldunuz mu ?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Benzer:  Modern Çağ Kulübesi

Yorum Gönder