Oturma Odanızı Yenilemek İçin 7 İpucu

Her zaman iç mekanları yenilemek ya da çeki düzen vermek için çok fazla zaman ve para harcamanız gerekmeyebilir. Bunu oturma odanızın dekorasyonuna hızlı ve kolayca uygulamak için bazı tasarımcı ipuçlarını sizler için derledik:

  1. Tekstil ürünlerini değiştirin. Perdeler, yastıklar ve kilimler oturma odanıza kesinlikle yeni bir görünüm verecektir. Bir başka fikir ise koltuk ve sandalyelerinizin döşemelerini yenilemektir. Aynı zamanda muhteşem bir farklılık yaratacağından emin olabilirsiniz.
  2. Canlı ve rengarenk vurgular! Bazı neşeli detaylar ekleyin: yastıklar, masalar, vazolar, saksılar, sandalyeler ve benzeri.
  3. Olağanüstü ve göz alıcı bir duvar tasarlayın! Farklı duvar kağıtlarıyla kaplamayı ya da duvarları boyamayı deneyin! Duvarların dokularıyla oynayın.
  4. Görkemli avizeler ya da rengarenk lambalar! Böyle parçalar aynı zamanda oda dekorasyonunu vurgular ve yeniler.
  5. Benzersiz bir mobilya veya aksesuar parçası ekleyebilirsiniz. Antik bir masa, çekmeceli dolaplar ve aynalar iç mekanınızın incisi haline gelebilir.
  6. Boş köşeleri değerlendirin. Kanepenin arkasında, pencerelerin yakınında vb. boş alanlar vardır. Bunları depolamada kullanılabilirsiniz. Dolayısıyla odanız karmaşık görünmeyecektir.
  7. Evinize saksı bitkileri ekleyin, zaten varsa yerlerini değiştirin. Yeşillikler her zaman yenilik katacaktır ve her mekanı daha konforlu hale getirir. Bu yüzden saksı bitkileriyle bazı yerleri doldurmak konusunda tereddüt etmeyin.

 

 

 

 

Okuduğunuz bu konuyu faydalı buldunuz mu ?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Benzer:  İpek Mobilya Köşe Takımları Ve Fiyatları

Yorum Gönder