PP129 Sandalye: Rahatlık ve Zerafet

Bir sandalye için rahatlık en önemli mesele ve bir sandalye tasarımında anahtar. Bir sandalyenin her şeyden önce rahat olması ve oturan kişinin doğru poziyonda olmasını sağlaması gerekir. Bu da her tasarımcı için bir meydan okumadır. PP129 bu açıdan büyük bir başarı. Bu sandalye aynı zamanda tasarım ve görünüş açısından da çok başarılı.

PP129, Hans Jørgen Wegner tarafından PP Møbler için tasarlandı. Bu sandalye ekonomik ve aynı zamanda sade ve gündelik bir tasarımı var. 1968″de tasarlanan sandalye, şaşırtıcı bir şekilde hala modern bir görünüşe sahip. Bu da bazı tasarımların uzun zamandan sonra bile kalıcı olduğunu ve zamansız olduğunu gösteriyor. Sert tahtadan yapılmış sandalyenin çerçevesi, basit ve oyulmuş kenarlı keskin çizgileri var.

Web Sandalye olarak da anılan PP129, güçlü ve sağlam bir yapı ve hoş ve zarif görünüyor. Rahat olması bu sandalyenin en harika özelliği. 1968″de tasarlanmış olmasına rağmen, bunca seneden sonra sandalyeyi PP Møbler 2012 senesi bahar koleksiyonunda yeniden üretmeye başladı. Basit ama hoş görünüşlü sandalyenin pek çok işlevi var.

PP129 Sandalye: Rahatlık ve Zerafet 2 PP129 Sandalye: Rahatlık ve Zerafet 3 PP129 Sandalye: Rahatlık ve Zerafet 4 

Okuduğunuz bu konuyu faydalı buldunuz mu ?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Benzer:  50 Farklı Bilardo Masası modelleri