Sevgililer Gününüzü Özel Hale Getirin

Sevgililer Gününe az kaldı ve sadece kendiniz için değil sevgiliniz için de böyle bir günü mutlaka özel ve romantik bir hale getirdiğinizden emin olmak isteyeceksinizdir. Harika bir sevgililer günü planlamak sadece çok para saçmaktan ibaret değildir. Biraz yaratıcılık ile birlikte düşünceli olmak ve hassasiyet böyle bir zamanda size en çok yardım eden şeylerdir. Sevgililer gününüzü hep hatırlayacağınız çok özel bir gün haline getirmek için size neye ihtiyacınız olduğunu hatırlatıp birkaç tavsiye ile yardım edeceğiz. Birine verebileceğiniz en iyi hediye sevginiz ve yakınlığınızdır ama iş maddi anlamda hediyeye geldiğinde size tavsiyelerimiz şunlar:

Sevgililer gününüzü basit ama etrafınızı aydınlatıcak güzel dekorlar ile özel ve ışıltılı hale getirin. Güzel kırmızı güller, harika mumlar, lezzetli çikolatalar ve tabiki bir şampanya alın. Mumlar biden fazla özel gün için uygundur ve kesinlikle sevgililer gününüze hoş bir loşluk ve tutku katıcaktır. Dikme mumlar gibi ortama klasik bir zevk katacak ve güzel bir atmosfer yaratacak çeşitli mumlar seçin. Debi Lilly”den mumlar, Craft Stores ve Jo-Ann Fabric”den beyaz dikme mumlar enfes seçimler olabilir.

Şeffaf kırmızı kalpli lamba sizisi içeriyi aydınlatır ve çarpıcı bir moda ile gereken ambiansı sağlar. Unutmayın ki aydınlatma ve özel aksesuarlar ortamı yapabilir yada yıkabilir. Bir resim kadar güzel bir sevgililer günü şampanya ve şampanya kadehleri olmadan tamamlanmış sayılmaz. Alman şampanya bardakları ve yarı tatlı Binny’s Emeri-Pink Moscato baloncuklu şarap mükemmel bir seçim olacaktır. Yakın anları ve harika ambiyansı ile bu sene sevgililer gününün tadını çıkarın.

Eğer sevgililer günü kırmızı kalp süslü ağaç süslerine sahipseniz, Noel ağacınızı geri çıkarıp bunlarla süsleyerek şık bir ortam yaratabilirsiniz. Kendi zevkinize veya sevgilinizin zevkine uygun çiçek ve çikolataları seçmeyi sakın unutmayın. Kırmızı güller ve bitter çikolatanın klasik olduğunu ve planınızın bunlarla asla kötü olmayacağını unutmayın.

Benzer:  İskoçya Milli Galerisi

Sevgililer Gününüzü Özel Hale Getirin 2 Sevgililer Gününüzü Özel Hale Getirin 3 Sevgililer Gününüzü Özel Hale Getirin 4 Sevgililer Gününüzü Özel Hale Getirin 5 Sevgililer Gününüzü Özel Hale Getirin 6 Sevgililer Gününüzü Özel Hale Getirin 7 Sevgililer Gününüzü Özel Hale Getirin 8Sevgililer Gününüzü Özel Hale Getirin 9 Sevgililer Gününüzü Özel Hale Getirin 10 Sevgililer Gününüzü Özel Hale Getirin 11 Sevgililer Gününüzü Özel Hale Getirin 12

Okuduğunuz bu konuyu faydalı buldunuz mu ?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]