Taşınabilir Kamp Evi

Einthoven Design’ın tasarladığı “Opera Camper” iki kişilik bir römork ile çekiliyor ve onu Sydney Opera Binası formundaki ev rahatlığıyla bütünleştiriyor. Bu, normal römorklara gerçekten meydan okuyacak bir girişim. Burada her şey içinde olabildiğince rahat olmanızı sağlamak için düşünülmüş.

Tekerlekli bu özel suit elektrikle ayarlanabilen iki yatak, mutfak, sıcak su, duş, ısıtma, seramik tuvalet, buzdolabı ve ayrıca düşük enerji tüketen LED aydınlatma sunuyor. Tipik bir tatil evi gibi atmosferin tadına varmanızı sağlıyor.

Birkaç dakika içinde kamp römorku, heykel formuyla sıkı bir şekilde dayanan karakteristik ana hatlarını ortaya çıkarmak için gözler önüne serebiliyor. Elektrikle ayarlanabilen yataklar ve iki konforlu yatak mükemmel bir gece uykusu sunuyor ve basit bir hareketle iki adet tek kişilik yataktan çift kişilik yatağa dönüştürülebiliyor. Su ısıtıcısı paslanmaz çelik bir lavabo, karıştırıcı musluk, dışarı çekmeli musluk başlığı ile donatılmış kompakt mutfağa sıcak su tedarik ediyor. Mini banyo, seramik bir tuvalet ve açık duş olarak kullanılabilen bir korian çeşmesine sahip. Sıcak hava ısıtıcısı ve düşük enerjili LED aydınlatma tam anlamıyla bir tatil evinin ortam atmosferi ile rahatlık ve konfor sağlıyor.

Tüm bu donanımı tamamlayan açık mutfak iki modüler elemanla açılıyor: piezoelektrik ikili ocak, piezoelektrik gaz barbeküsü, kömür barbeküsü ve kayın ahşap kesme tahtası, hepsi mutfak dolabında katlanabiliyor. Ocaklar, aracın üzerinde bulunan gaz tedarik alanına entegre ve bu durum ekstra ağır gaz şişeleri taşımaya gerek bırakmıyor.

Dekorasyon mümkün olduğunca basit ve minimalist! Kullanılan materyaller bakımı konusunda dayanıklı ve rahat. Böylesine fonksiyonel bir ev için başka neye gerek var ki?

Okuduğunuz bu konuyu faydalı buldunuz mu ?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Benzer:  Göz Alıcı Kırmızı Konsol

Yorum Gönder