Yeni Moda Saklama Rafları

Bütün kitaplarınızı zemindeki bir deliğe koymaya ne dersiniz? Bunu yapmak istemezdiniz, biliyoruz. Ama size zemindeki bir delikteymiş gibi duran eşsiz bir şekilde yapılmış bir raf verilse ne dersiniz? Ozaman bu tasarıma bir göz atın.

Raw Edges”den yeni bir ürün, hayal gücünün en son noktasını gösteriyor. Bu yeni raf size cazip gelebilecek her şeye sahip. Çok akıllıca yapılan yeni raflar, kitap ve dergi koleksiyonlarınızı almaya ve onları güvenle saklamaya açık ve tamamen yere açılan birer delik gibi duruyor.

Bu tasarım fiziksel anlamda her şeyin beklenmedik birer sonu olduğu fikrinden yola çıkarak yapıldı. Proje adından anlaşıldığı gibi bu raflara bakan kişi zeminde bir delik varmış hissine kapılıor. Gerçekte ise bu mobilya altından kesilmiş durumda ve dik çekmecelere benziyor. Sade ve şık raflar çeşitli boyutlarda bulunabilir.

Yeni moda Saklama Rafları 2 Yeni moda Saklama Rafları 3 Yeni moda Saklama Rafları 4 Yeni moda Saklama Rafları 5 Yeni moda Saklama Rafları 6 Yeni moda Saklama Rafları 7 Yeni moda Saklama Rafları 8

Okuduğunuz bu konuyu faydalı buldunuz mu ?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Benzer:  Ucuz Zemin Kaplama